Kancelaria Notarialna rozpoczęła swoją działalność w sierpniu 2014 roku

Zespół kancelarii tworzą notariusz Grzegorz Sikora oraz notariusz Maciej Szczęsny, prawnicy z wieloletnim doświadczeniem. Od początku istnienia, nasza Kancelaria Notarialna z niebywałą starannością i rzetelnością troszczy się o zabezpieczenie praw i interesów swoich Klientów. Odpowiednie wykształcenie i doświadczenie, które posiada zespół kancelarii pozwala na całkowity profesjonalizm. Nasi Klienci mogą liczyć na fachowe wsparcie oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

Kancelaria znajduje się w Piasecznie, w budynku mieszkalnym (klatka A), na 4 piętrze (w budynku jest winda), bezpośrednio przy ulicy Puławskiej (naprzeciwko Komendy Miejskiej w Piasecznie, obok kompleksu handlowego Czerwona Torebka i sklepu Decathlon; niedaleko znajduje się też Centrum Handlowe Auchan oraz Fashion House). Z uwagi na położenie kancelarii przy ulicy Puławskiej dojazd jest dogodny zarówno z Piaseczna, jak i z południowych dzielnic Warszawy (szczegółowy opis dojazdu w zakładce „Kontakt”). Przy budynku znajduje się przystanek autobusowy „Iwiczna”, na którym zatrzymują się autobusy nr 709 i 727.

Przed budynkiem znajduje się parking, na którym nasza Kancelaria Notarialna ma zarezerwowane dwa miejsca parkingowe, oznaczone numerami 83 i 90 (blisko wejścia do klatki A), przeznaczone dla Klientów. Osoby które chciałyby skorzystać z możliwości zaparkowania samochodu na wskazanych miejscach parkingowych, proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z naszą Kancelarią.